OKNA

Jako jednička na trhu udává Internorm směr a nastavuje celoevropská měřítka ve výrobě oken. Toto je znát v enormně širokém sortimentu a ve vedoucí pozici u vysoce tepelně izolačních systémů oken. Díky konsekventní strategii zaměřené na kvalitu a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.

Jako jednička na trhu udává Internorm směr a nastavuje celoevropská měřítka ve výrobě oken. Toto je znát v enormně širokém sortimentu a ve vedoucí pozici u vysoce tepelně izolačních systémů oken. Díky konsekventní strategii zaměřené na kvalitu a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.

Nabízíme prodej a montáž plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken Internorm.

Abyste v tak velkém výběru možností tvarů, barev a materiálů nalezli správná řešení, která splňují nároky a požadavky Vašeho zákazníka na architekturu, design a komfort, můžete volit ze čtyř různých designových stylů Internorm: studio, home pure, home soft a ambiente.

PLASTOVÁ OKNA

Plast – to je téměř ideál. Univerzální materiál, vhodný do všech typů staveb. Výborně odolává povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost.

DÁLE

KF_220

PLASTHLINÍKOVÁ OKNA

Jako součást fasády jsou okna vystavena povětrnostním vlivům, které snáz mohou zasáhnout především dřevo. Jako skvělé řešení je hliníkový profil s dlouhou životností chrání vnější stranu okna.

DÁLE

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

Jako součást fasády jsou okna vystavena povětrnostním vlivům, které snáz mohou zasáhnout především dřevo. Jako skvělé řešení je hliníkový profil s dlouhou životností chrání vnější stranu okna

DÁLE

CELOPROSKLENÉ OKNO

Velkoplošné zasklení, které lze kompletně integrovat do zdiva, vytváří ve Vašem domě pocit neomezené svobody. Panorama HX 300 vnese do interiéru světlo a umožňuje ničím nenarušovaný výhled ven. Přechod mezi skly je témeř neviditelný.

DÁLE

Systémy stínící techniky a ochrany proti hmyzu

Systémy stínící techniky a sítí proti hmyzu doplňují okna do funkčního celku a podpoří design fasády domu.

DÁLE

INT_Bildwelt_Internorm1V3A1873_rdax_800x533-kopie

STUDIO

Z jeho designu vyplývá jasná linie. Ve svém avantgardním tvaru a redukovaném provedení je tento styl velmi nekonvenční. Převážně plošně lícující okenní systémy lze kompletně integrovat do zdiva. K dostání v provedení plast, plasthliník a dřevohliník.

HOME PURE

Splňuje nároky moderního a čistého stylu a prosvětluje prostory. Okenní systémy s hranami a rovnými liniemi se dokonale přizpůsobí Vašemu puristickému stylu bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

HOME SOFT

Působí sympaticky, útulně a skýtá četné designérské možnosti – od elegantního až po hravý design. Zaoblené tvary oken home soft dokonale odpovídají Vaší potřebě harmonického domova. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

AMBIENTE

Je charakteristický svými tradičními tvary - klasický a elegantní. Kompozice je promyšleně navržena a skýtá pohodlí domova. Výrazně profilované hrany oken budou podtrhovat nadčasovost Vašeho bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

Chcete pomoci s výběrem správného okna?
Navštivte náš showroom, kde vám poradíme!