I-TEC VĚTRÁNÍ

Čerstvý vzduch a úspora energie

I-tec větrání od Internormu Vám zajistí, že na větrání už nemusíte myslet. Větrání I-tec je plně integrováno do okenního rámu. Takto lze každou místnost větrat podle potřeby a bez průvanu. I při zavřeném okně budete mít zajištěn přísun čerstvého vzduchu 24 hodin denně, a docílíte optimálního klima v místnosti. Instalaci lze bez problémů provést i v rámci renovací bez narušení fasády.

i-tec-vetrani

Zdraví

Čerstvý vzduch se postará o dobrý pocit dobrý spánek, vysokou schopnost koncentrace a výkonnost.

Také alergici mohou dýchat – volitelné zabudování filtrů zamezí vnikání jemného prachu a pylu. Řízeným I-tec větráním se zamezí i tvorbě plísní.

Design

I-tec větrání je zcela integrováno do okenních systémů KF 500, KV 440 a KF 410. Na vnější a vnitřní straně okna jsou vidět pouze úzké ventilační mřížky. Oproti běžným ventilační systémům tedy nedochází ke zhoršení architektury v interiéru a exteriéru, ani k vysokým energetickým ztrátám, ke kterým by docházelo při nekontrolovaném nárazovém nebo trvalém větrání. Instalace větrání se provádí současně v jednom pracovním kroku s montáží okna.

Komfort

Okna s integrovaným I-tec větráním trvale zásobují obytné prostory čerstvým, čistým vzduchem. Přitom probíhá automatická výměna vlhkého vzduchu, nepříjemných pachů a škodlivin za čerstvý vzduch. Přímo na okně osazený ovládací prvek umožňuje komforní ovládání větrání.

Bezpečnost

Ventilačním systémem I-tec se zvýší i bezpečnost, neboť okno zůstává při výměně vzduchu zavřené a ochrana proti vloupání je tak funkční. Při odchodu z domu tak nedochází k nejistotě, zda po větrání nezůstala okna otevřená.

Chcete se dozvědět více o této technologii?