I-TEC CORE

Nová revoluční technologie výroby oken

Pevnost dřeva je nedostižná, a proto jsme z osvědčeného přírodního materiálu vyvinuli novou revoluční technologii výroby oken. Aby byla okna ještě stabilnější, ještě odolnější a abyste si mohli ještě lépe zvolit svůj individuální styl.

Přednosti I-tec Core

  • vysoce stabilní jádro
  • úzká pohledová šířka pro větší světlost
  • vysoká nosnost
  • ochrana zdrojů a trvalá udržitelnost
  • individuální volba barvy a dřeva
i-tec-core

V podobě nového systému I-tec Core jsme do jádra dřevohliníkového okna HF 410 zabudovali tenké sklížené vrstvy dřeva, které se takto používají pouze u vysoce stabilních stropních trámů a nosníků. Takové dřevo je podstatně odolnější vůči vlhkosti, snese vyšší zátěž a je vysloveně pevné. Nový high-tech materiál je navíc šetrný k přírodním zdrojům, trvale udržitelný a díky své mimořádné nosnosti umožňuje výrobu oken větších rozměrů. Úzký design rámů propůjčuje tomuto oknu výraznější estetické vlastnosti.

Individuální vzhled díky dřevěným povrchům a barvám Nabídka druhů dřeva a barev už nezná žádná omezení. V nových dřevohliníkových oknech HF 410, ale i v našich nových dřevohliníkových domovních dveřích používáme i takové druhy dřeva, které nejsou pro výrobu oken vůbec typické.

Patentovaná technologie Internormu umožní do budoucna použití rozmanitých barev i nových druhů dřeva za velmi atraktivní cenu.

Chcete se dozvědět více o této technologii?