VCHODOVÉ DVEŘE INTERNORM

Jako jednička na trhu udává Internorm směr a nastavuje celoevropská měřítka ve výrobě dveří. Toto je znát v enormně širokém sortimentu a ve vedoucí pozici u vysoce tepelně izolačních dveřních systémů. Díky konsekventní strategii zaměřené na kvalitu a inovaci je Internorm stále na nejnovějším stavu techniky.

Nabízíme prodej a montáž hliníkových, dřevohliníkových a posuvně zdvižných dvěří Internorm.

Abyste v tak velkém výběru možností tvarů, barev a materiálů nalezli správná řešení, která splňují nároky a požadavky Vašeho zákazníka na architekturu, design a komfort, můžete volit ze čtyř různých designových stylů Internormstudiohome purehome soft a ambiente.

HLINÍKOVÉ DVEŘE

Skvělá tepelná izolace, ale také možnost individuálního provedení. To jsou hliníkové vchodové dveře Internorm. Samozřejmostí je snadno udržovatelný povrch s vysokou odolností proti povětrnosti.

DÁLE

AT_410_obr

DŘEVOHLINÍKOVÉ DVEŘE

Speciálním materiálovým složením dřevo/vysoce tepelně izolační pěna/Al jsou dřevohliníkové systémy dveří Internorm vhodné pro nízkoenergetické a energeticky pasivní domy. Hliníkovým profilem na vnější straně získají dveře snadno udržovatelné a povětrnosti odolné povrchy.

DÁLE

POSUVNĚ ZDVIŽNÉ DVEŘE

Jedinečné výhledy, více světla, to vše získáte díky jedinečným posuvně zdvižným dveřím HS 330 a KS 430. Dokonalé spojení interiéru s exteriérem, kde bezrámové boční díly, nadstandardní formáty a zakázková řešení naplní Vaše očekávání od posuvně zdvižných dveří

DÁLE

STUDIO

Z jeho designu vyplývá jasná linie. Ve svém avantgardním tvaru a redukovaném provedení je tento styl velmi nekonvenční. Převážně plošně lícující okenní systémy lze kompletně integrovat do zdiva. K dostání v provedení plast, plasthliník a dřevohliník.

HOME PURE

Splňuje nároky moderního a čistého stylu a prosvětluje prostory. Okenní systémy s hranami a rovnými liniemi se dokonale přizpůsobí Vašemu puristickému stylu bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

HOME SOFT

Působí sympaticky, útulně a skýtá četné designérské možnosti – od elegantního až po hravý design. Zaoblené tvary oken home soft dokonale odpovídají Vaší potřebě harmonického domova. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

AMBIENTE

Je charakteristický svými tradičními tvary - klasický a elegantní. Kompozice je promyšleně navržena a skýtá pohodlí domova. Výrazně profilované hrany oken budou podtrhovat nadčasovost Vašeho bydlení. K dodání v plastovém, plasthliníkovém a dřevohliníkovém provedení.

Chcete pomoci s výběrem správných dveří?
Navštivte náš showroom, kde vám poradíme!